O Firmie

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Zenon Kryniewiecki rozpoczęło swoją działalność w 1983 roku. Od samego początku istnienia firmy zajmujemy się usługami związanymi z betoniarstwem.

Głównym przedmiotem naszej działalności jest produkcja wysokiej jakości materiałów budowlanych, w tym m.in. systemów stropowych w technologii Teriva, nadproży L-19 czy bloczków M-6.

Ponad 25 lat naszego istnienia na rynku materiałów budowlanych nauczyło nas pokory i ciągłego dążenia do najwyższej jakości produkowanych przez nas wyrobów.

Zadowolenia naszych klientów jest priorytetem, w związku z czym wychodząc naprzeciw ich potrzebom stworzyliśmy własną bazę transportową, której głównym zadaniem jest dowóz zamówionych przez Pañstwa produktów na ustalone miejsce w wyznaczonym terminie.

Naszymi głównymi celami jest fachowe doradztwo techniczne, dzięki któremu wykorzystane w inwestycjach stropy, będą spełniały wszelkie wymagania stawiane przez nadzór budowlany, jak również są gwarantem bezpiecznego domu.

Fachowe doradztwo techniczne, terminowa realizacja zamówieñ oraz profesjonalne podejście do obsługi klienta, to cechy, które doskonale charakteryzują nasze przedsiębiorstwo. Sprawiają one, że nasi klienci są bardzo zadowoleni z współpracy jak i z jakości produktów oferowanych przez PPHU Zenon Kryniewiecki.

Nasze wyroby celująco przeszły badania zgodności z obowiązującymi w Polsce normami. Liczymy na to, że dołączą Pañstwo do szerokiego grona zadowolonych klientów naszego przedsiębiorstwa.